Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

2000 yılında Panel Mobilya üretimine başlayan firmamız,2006 yılı itibarı ile Oturma Grubları, Maxi Grupları, Yatak ve baza üretimine de başlanmıştır. sektörde 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. 17500 m2 kapalı olmak üzere toplam 25000 m2 alanda faaliyet göstermektedir. 200 e yakın personel istihdamı ile birlikte, modüler mobilyada günde ortalama 2450 m2 üretim kapasitesine, oturma grublarında ise günde 75 takım üretim kapastesine sahiptir. 2004 ve 2005 yılları içerisinde teknolojisini yenileyerek tamamen İtalyan CNC tezgahlarında MRP ve IRP program destekli barkodlu sistemde üretime geçmiştir. Firmamız, müşterilerine kalite ve estetiği bir arada sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Üretim yelpazemiz ise; Yatak odaları,Yemek odaları, oturma grubları, yatak, baza ve baza başlığı gibi ürünleri içermektedir.

Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesindeki çıtayı sürekli yüksek tutmak, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak.
Misyonumuz

Araştırma – geliştirme ve kaliteli ürün üretmek anlamında tüm faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler üreterek firmamızın karlılığını arttırmak, ülke ekonomisi ve toplumun kalkınma ve refahına katkıda bulunmaktır.

Kalite Politikamız

Çalışanlarımızla birlikte, yurt içi ve yurtdışı müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak; uluslar arası standartlarda ürün ve hizmet sunmak; sektörde saygın , güvenilir ve teknolojiyi takip ederek sürekli gelişen bir kurum olma yapısını muhafaza edebilmektir.

Güncel Haberler

2018 sezonu ürünlerimiz yayınlanmıştır.2018 sezonu ürünlerimiz incelemek ister misiniz?